Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu ekip çok konuşulacak!
Televizyonun en çok takip edilen spor programlarından olan Beyaz Futbol'un sunucu ve yorumcularının başlarına gelen olay vizyonda yerini alıyor. Bu hafta beyazperdeye bakın hangi filmler yansıyor.
Aytaç AKYURT
Kültür Sanat 18 Kasım 2016 - 10:29

Kahkaha dolu komedi türündeki ‘Adam Mısın!’ filminde, Televizyonun en çok takip edilen spor programlarından olan Beyaz Futbol’un sunucu ve yorumcuları, bir sponsorun hediye ettiği tatil için Taylan adında kadınlara fazlasıyla düşkün bir adamın sahibi olduğu otele giderler. Ancak ekibi rezil etmek isteyen Delibela, Abdülkerim Durmaz’ı kaçırır. Ekibin geri kalanı o sırada otelde sergilenmekte olan, dünyanın en değerli 10 elmasından biri olarak gösterilen Kutsal Mihrace elmasını çalmaya zorlanır. Ancak elmasın peşinde başkaları da vardır. Yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

Beyaz Futbol'un sunucu ve yorumcuları, bir sponsorun hediye ettiği tatil için Taylan adında kadınlara fazlasıyla düşkün bir adamın sahibi olduğu otele giderler.

BÜYÜLÜ CANAVARLARI ÇANTASINDA TOPLAYIP…

Macera film seven izleyiciler için bu hafta ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’ filmini tavsiye edebiliriz. Büyü-hayvanbilimci Newt Scamander 1926 yılında, uzun süredir emek verdiği, dünyanın her yerinden farklı özellikleri olan büyülü canavarları bularak bunları çantasına toplayıp varlıklarını kanıtlamıştır. New York’a yaptığı kısa süreli ziyaret esnasında yanlışlıkla başka birinin çantasını alır ve bu çok güçlü canavarlardan bazıları serbest kalır. Newt burada kalarak canavarları yakalamak, cadı ve büyücüleri öldüren güçlerle savaşmak durumunda kalacaktır. Filmin başrol oyuncuları Eddie Redmayne ve Katherine. Yönetmen koltuğunda ise David Yates oturuyor.

Büyü-hayvanbilimci Newt Scamander 1926 yılında, uzun süredir emek verdiği, dünyanın her yerinden farklı özellikleri olan büyülü canavarları bularak bunları çantasına toplayıp varlıklarını kanıtlamıştır.

SÜRDÜRMESİ ZORUNLU BİR AŞK

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘İkinci Şans’. Filmin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçayi, Mesut Can Tomay ve Afra Saraçoğlu var. Filmde, Matematik öğretmenliği yapan Yasemin, geçmişte yaptığı bazı hataları bir türlü aklından çıkaramamış, Çiçek adlı bir kız çocuğu sahibi, tedbirli bir kadındır. Cemal ise herkesin tanıdığı bir restoranın sahibi olan, daha günlük yaşayan ve kadınların her zaman ilgi gösterdiği bir gurmedir. Cemal’in de Mahmut adında bir oğlu vardır. Birbirinden oldukça farklı karakterlere sahip bu iki kişinin ilk tanışmaları kavgalı olsa da zamanla büyük ama iki taraf için de sürdürmesi zorlu bir aşk başlayacaktır.  Yönetmen koltuğunda ise Özcan Deniz oturuyor.

Matematik öğretmenliği yapan Yasemin, geçmişte yaptığı bazı hataları bir türlü aklından çıkaramamış, Çiçek adlı bir kız çocuğu sahibi, tedbirli bir kadındır.

KASABAYI TEHDİT EDENLERDEN KURTULMAK İÇİN…

‘Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış’ filminin yönetmen koltuğunda Ding Liang ve Fuyuan Liu oturuyor. Animasyon türündeki filmin konusu ise şöyle: Kristal Tepeler, şiddetli bir kar fırtınası sonucunda bembeyaz kar ile örtülüdür. Fırtınadan sonra, Bramble'ın çocukluk anılarını canlandıran gizemli bir hayvan Kristal Tepeler'de dolaşmaya başlamıştır. Çok geçmeden bu gizemli hayvanın peşine düşen ödül avcıları Kristal Tepeler'in altını üstüne getirir. Çocukluklarından beri birbiriyle mücadele eden ayı kardeşler ve oduncu Vick'in önünde iki seçenek vardır. Hem bu zorlu kışı atlatabilmek hem de kasabalarını tehdit edenlerden kurtulmak için işbirliği mi yapacaklar, yoksa aralarındaki kavgayı devam mı ettireceklerdir?

Kristal Tepeler, şiddetli bir kar fırtınası sonucunda bembeyaz kar ile örtülüdür. Fırtınadan sonra, Bramble'ın çocukluk anılarını canlandıran gizemli bir hayvan Kristal Tepeler'de dolaşmaya başlamıştır.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.

Son güncelleme: 10:30 - 18.11.2016