Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ortaçgil’den önce konser sonra edebiyat sohbeti
Bülent Ortaçgil’den önce konser sonra edebiyat sohbeti
Şehir müziğinin kült ismi Bülent Ortaçgil, 20 Temmuz Perşembe akşamı Sığacık Marina’da Seferihisar Belediyesi ve Teos Yazarevi’nin davetlisi olarak halk konseri verecek.
Kültür Sanat 17 Temmuz 2017 - 11:47

Türkçe müziğin efsane ismi Bülent Ortaçgil, Seferihisar'da doğal güzelliği ile dikkat çeken Teos Sığacık Marina'da 20 Temmuz akşamı müzikseverlerle buluşacak. Erkan Oğur, Baki Duyarlar, Cem Aksel ve Erdal Akyol'un da eşlik edeceği Ortaçgil konseri halka açık olarak düzenlenecek.

KONSERDEN BİR GÜN SONRA EDEBİYAT BULUŞMASI

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ve Teos Kültür Sanat Derneği'nin katkıları ile Sığacık'ta hizmet veren Teos Yazarevi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ortaçgil konseri ardından 21 Temmuz Cumartesi sabahı, şair yazar Namık Kuyumcu'nun moderatörlüğünde Teos Yazarevi'nde yöre gençleri ile bir sohbet gerçekleştirecek. Namık Kuyumcu'nun ‘Müzik ve Edebiyat’ temalı soruları ile yol alacak sohbette gençler Ortaçgil'in sanat serüvenini dinleyecekler.