Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyükşehir konservatuvarı için kayıtlar başladı
Büyükşehir konservatuvarı için kayıtlar başladı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın güz dönemi kursları için kayıtlar başladı
Kültür Sanat 18 Ağustos 2016 - 11:06

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın güz dönemi kurslarının ön kayıtları 15 Ağustos itibarıyla başladı. Ön kayıtlar 21 Eylül Çarşamba gününe kadar devam edecek.

2

Güz döneminde hem büyükler hem de öğrencilere yönelik kurslar açılacak. Yetişkinlere yönelik güz dönemi kurslarında, bağlama, gitar, kanun, kaval, keman, klarnet, ney, piyano, ud, vurmalı çalgılar, yan flüt, resim, tiyatro ve diksiyon kursları yer alacak. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Klasik Türk Müziği Korosu, Tasavvuf Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Kent Korosu ve Türk Halk Müziği Kent Korosu’na da başvuru yapılabilecek.

ÖĞRENCİLER İÇİN DE KURSLAR VAR

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı güz döneminde öğrenciler için de altı branşta kurslar açacak. 9-14 yaş grubundaki öğrenciler için açılacak kurslar için de 21 Eylül Çarşamba gününe kadar ön kayıtlar yapılabilecek. Öğrencilere güz döneminde bağlama, gitar, keman, ney, piyano ve tiyatro branşlarında eğitim verilecek.

Yetişkinler ve öğrenciler konservatuvar kayıtlarını Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın hizmet binasında ya da Kayseri Mahallesi içindeki konservatuvar şubesinde yaptırabilecekler. Kayıtlarla ilgili detaylı bilgi 232 20 40 nolu telefondan alınabilecek.