Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çelik’ten katılımcı demokrasi ironisi: “Kimse katılmıyor ama…”
Çelik’ten katılımcı demokrasi ironisi: “Kimse katılmıyor ama…”
90'ların efsane isimlerinden sahnede yaptığı ironik açıklamalarla gündemde. "Var mı bir sorunu olan?" sorusuyla programa başlayan Çelik, izleyicilerden gelen "Yok" cevabının ardından "Zaten ekonomik olarak hepimiz müreffeh bir toplum olmuş olarak yaşıyoruz. Zaten bir sıkıntımız yok" dedi. 
Kültür Sanat 18 Eylül 2017 - 10:11

Ordu’nun Fatsa ilçesinde konser veren ve sevilen şarkılarını seslendiren Çelik'e dinleyenler de eşlik etti. Dinleyenlerin coşkulu bir şekilde kendisine eşlik etmesini isteyen Çelik, “Benim en çok sevdiğim şey katılımcı demokrasi. Hastayım bu lafa. Katılımcı demokrasi. Nerede gördülerse, kimse katılmıyor ama herkes konuşuyor” dedi.

SERDAR ORTAÇ SANDILAR

Kendisine eşlik eden konuklar alkışlarıyla tempo tuttular. Zaman zaman izleyenlerine takılan Çelik, izleyenler arasında yer alan yaşlı teyzeye kendisinin kim olduğunu sorunca, ‘Serdar Ortaç’ cevabını alması salondakileri gülmekten kırdı geçirdi.

Çelik, “Teyzecim, rahatsız oluyorsan müziğimizden ilahi bile söylerim sana. Konservatuvarda onun eğitimini de aldım” dedi.
Sahnede şarkılarını söylemeye devam eden sanatçıya Nehir adındaki küçük bir çiçek verdi. Nehir’e “Ben kimim?” diye soran Çelik, küçük kızın “Serdar Ortaç” diye cevap vermesi salonu kahkaha boğdu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.