Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çılgın İkili 3 ve 4 geliyor
Çılgın İkili 3 ve 4 geliyor
Nam-ı diğer Bad Boys'un üçüncü ve dördüncü filmi duyuruldu
Kültür Sanat 7 Mart 2016 - 09:01

Döneminin en popüler aksiyon/komedi filmlerinden biri olan Çılgın İkili hakkında detaylar…

 

İlk filmiyle 1995 yılında beyaz perdeye adımını atan Çılgın İkili (Bad Boys), o zamanın pek de bilinmeyen oyuncularından oluşan kadrosuyla oldukça başarılı bir gişe yakalamıştı. Ardından aksiyon filmlerinin usta yönetmeni Michael Bay tarafından 2003 yılında ikinci filmiyle karşımıza çıkan seri, ilk filminden uzak bir gönümüm sergilemişti.

Döneminin oldukça popüler serilerinden biri olan Çılgın İkili, şimdi de üçüncü filmiyle sinemadaki yerini almaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir gündemde olan üçüncü film, Will Smith’in yaptığı bir açıklama ile netlik kazandı. Smith’in BBC Radio 1Xtra A.Dot programına verdiği röportajda heyecan verici haberi doğruladı.

shiftdelete.net’in haberine göre; Sony tarafından hazırlanacak olan serinin yeni filmleri ikişer yıl arayla piyasaya sürülecek. Yine efsanevi aktör Will Smith’in ve Martin Lawrence’nin baş rollerini üstleneceği Çılgın İkili 3 filmi 2 Haziran 2017’te, bir sonraki Çılgın İkili 4 filmi ise 3 Temmuz 2019’da beyaz perdedeki yerini alacak.

Etiketler