Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyaca ünlü müzisyen Jay-Jay Johanson İstanbul’da
Dünyaca ünlü müzisyen Jay-Jay Johanson İstanbul’da
Dünyaca ünlü müzisyen Jay-Jay Johanson geçen hafta yayımlanan yeni albümü 'Bury The Hatchet'in ilk konseri için Epifoni organizasyonu ile 29 Eylül cuma akşamı DorockXL sahnesinde olacak.
Kültür Sanat 27 Eylül 2017 - 16:38

İsveç’in dünyaca ünlü isimi 1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye'de de geniş kitlelere ulaşan bir isim. Johanson, ‘Far Away’, ‘Believe In Us’, ‘So Tell the Girls That I’m Back In Town’, ‘Mr. Fredrikson’, ‘Time Will Show Me’ gibi hit olmuş şarkılarıyla tanınıyor.

Her albümünde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, trip-hop'tan electro-clash'e, downtempo'dan indie'ye oldukça zengin bir repertuvara sahip.

Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson'un yarattığı mistik atmosfer ise dinleyicilerinin ilgisini çekerken, ünlü müzisyen Türkiye’de İstanbullu dinleyicileri ile bir kez daha buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Jay-Jay Johanson 29 Eylül Cuma akşamı 22:30’da sahne alacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.