Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyanın ilk astroloji festivali Türkiye’de başlıyor
Dünyanın ilk astroloji festivali Türkiye’de başlıyor
Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji Festivali "Astrofun Fest" 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek
Kültür Sanat 8 Kasım 2016 - 11:24

Astroloji ile ilgili her türlü bilginin, seminerlerin, workshopların, söyleşilerin, eğlenceli Astro Müze ve Astro Kütüphane'nin tek bir merkezde toplanacağı Astrofun Fest, heyecanlı bir deneyim yaşatacak.

astroloji2

YILDIZLAR FISILDAYACAK ASTROLOGLAR ANLATACAK

Asude Argun, Aleksandar Imsiragic Binnur Zaimler, Devrim Dölen, Devrim Yılmazer, Dinçer Güner, Filiz Özkol, Hakan Kırkoğlu, Hande Kazanova, Lea Imsiragic, Nadiya Shah, Öner Döşer, Yasemin Boran gibi astrolojinin öne çıkan isimleri, Astroloji Festivali'nde buluşuyor.

FESTİVALDE NELER VAR?

İlişkiler Astrolojisi'nden Kariyer Astrolojisi'ne, Finans ve Politik Astroloji'den Karmik Astroloji'ye birçok astroloji uzmanlığının sunulduğu yepyeni ve benzersiz festivale ait konu başlıkları:

Astroloji ile doğru şehirde yaşamak mümkün…

Sevdiğiniz insanı burcuna göre nasıl etkilersiniz?

Dünyayı ve Türkiye'yi bekleyen sürpriz gelişmeler…

Karmik Astroloji, Enerji Astrolojisi…

2017'de burçları bekleyen konular…

Çocuklarda kariyer planlaması…

Venüs'ün rehberliğinde şifalanmak…Venüs tılsımı nedir?

…Ve daha bir çok çarpıcı sorunun yanıtını Astro Fun Fest'te bulabilirsiniz.

JUPİTER, VENUS, MERKÜR, EĞLENCE VE ASTROLOJİK ALIŞVERİŞ

Festivalde; ‘Astrolojinin tatlı rüzgarında biraz eğlenmek ve alışveriş yapmak istiyorum' diyenler için de bol sürprizli bir program yer alıyor. Yükselen burç bulma kioskları, yıldız haritası çıkarma ekranları, eğlenceli bilgilerin yer aldığı Astrofun Müze ve Astro Kütüphane ile AstroFun Fest, keyifli vakit geçirmeyi vaat ediyor. Yeni yıl öncesinde modadan, ev dekorasyonuna ve kişisel bakıma kadar birçok sektörden markanın standlarında, sevdikleriniz ve kendiniz için astro hediyelerinizi keşfe koyulabilirsiniz.

astroloji3

YÜZYILLARDIR İNSANLIĞIN İLGİ ODAĞI: ASTROLOJİ

Bugün bir bilgi sistemi olarak hayatımızın merkezine giren astroloji, aslında insanoğluna yüzyıllardır gökyüzünün sırlarını fısıldıyor. Tarihten beri dünyayı ilgilendiren büyük atılımların, toplumsal olayların ve savaşların dahi tarihlerini etkileyen astroloji, bugün bize hayattaki misyonumuzu, hangi konulara yönelmemiz gerektiğini, ne gibi özellikleri yaşamımıza kattığımızda ilerleme kaydedebileceğimizi aktarıyor. Ona kulak verin

Astrolojiye ilgi duyan herkesin ücretsiz girebileceği festivalde; ilgi çekici seminerler, günlük ve ÜÇ günlük özel workshoplar ve yüz yüze astroloji seansları gibi verilen özel hizmetlerin bilet satışları ise Tixbox (www.tixbox.com.tr ve Uniq'teki Tixbox gişeleri) üzerinden yapılıyor.