Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elijah Wood’dan çok konuşulacak sözler
Elijah Wood’dan çok konuşulacak sözler
Elijah Wood: Hollywood'da reşit olmayan oyuncular cinsel istismara maruz kalıyor
Kültür Sanat 24 Mayıs 2016 - 15:04

Yüzüklerin Efendisi filmindeki Frodo Baggins karakteri ile tanınan Elijah Wood, Hollywood'da reşit olmayan sinema oyuncularının düzenli olarak cinsel istismara maruz kaldığını iddia etti.

elijah3

“SÖZ SAHİBİ OLMADIKLARI İÇİN KAMUYA YANSIMIYOR”

The Telegraph'ta yer alan habere göre, Elijah Wood, kendisinin bu şiddetten uzak kalmayı başardığını ancak diğer çocuk oyuncuların çeşitli partilerde sinema endüstrisi temsilcileriyle sürekli cinsel ilişkiye girdiğini öne sürdü. Her şeyin organize edildiğini söyleyen Wood, “Şiddet kurbanları güç sahibi kişiler kadar söz sahibi olmadığı için bu olaylar kamuya yansımıyor” diye konuştu

Hollywood'da yaşananları, BBC'nin ünlü sunucusu Jimmy Savileile yayıncı Stuart Hall’un, onlarca yıl süren ve aralarında çocukların da bulunduğu çok sayıda kişiyi hedef alan tacizlerinden de beter olduğunu belirten Wood, yaşananları ‘karanlık' olarak tanımlayarak şöyle devam etti: “Eğer aklınıza getirebiliyorsanız, muhtemelen yaşanmıştır.”