Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elton John, ikinci “Kingsman” filminde rol alacak
Elton John, ikinci “Kingsman” filminde rol alacak
Geçtiğimiz yıl yayınlanan Matthew Vaughn’un harika çizgi roman uyarlamsı Kingsman: The Secret Service‘in devam filminin oyuncu kadrosuna Elton John da katıldı
Kültür Sanat 21 Mayıs 2016 - 14:54

Kingsman: The Golden Circle adını taşıyan ikinci film, 2017 yazında vizyonda olacak. Filmin yönetmenliğini yine Vaughn'un yapacağı konusunda tahminler fazla olsa da henüz kesinleşmiş bir durum yok. İlk filmin başrol oyuncusu Taron Egerton'ın yine karşımıza çıkacağı filmde ayrıca Channing Tatum, Julianne Moore ve Halle Berry gibi isimler de rol alacak.

resim

Son olarak 1975 yılında bir rock operası olan Tommy filminde rol alan Elton John, çeşitli film ve dizilerde ufak cameo'lar ve seslendirmeler yapmıştı. Henüz Elton John'un filmdeki rolüne dair açıklanmış bir şey yok fakat ünlü müzisyenin Instagram hesabında filmin posteriyle yaptığı paylaşımın altında “Tommy'den bu yana çok zaman geçti” mesajını yerleştirmesi, filmle ilgili heyecanını gözler önüne seriyor.