Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdal Tosun için saygı duruşu
Erdal Tosun için saygı duruşu
Meslektaşları, Erdal Tosun ve Mithat Alam için saygı duruşunda buluncak
Gamze KAYA
Kültür Sanat 30 Kasım 2016 - 13:49

Acı haberiyle hepimizi derinden üzen usta oyuncu Erdal Tosun ve Mithat Alam için saygı duruşunda bulunulacak…

erdal-tosun2

Geçirdiği korkunç trafik kazası sonucu yaşamını kaybederek herkesi derinden üzen Erdal Tosun, meslektaşlarını da ölümüyle yasa boğdu. Sanat yaşamı boyunca sayısız filme imza atan Erdal Tosun’un acı ölümü üzerine meslektaşları harekete geçti. İki gün önce kaybettiğimiz Mithat Alam ve Erdal Tosun için “saygı duruşu” kararı alındı. Yönetmen, oyuncu ve çalışan kadrosuyla tüm film setlerinde bugün saygı duruşunda bulunulacak.

15:30’da başlayacak ustalara saygı duruşu için ilk çağrı Menderes Samancılar’dan geldi. Samancılar, yapılacak olan saygı duruşunu Twitter hesabından duyurdu.

erdal-tosun1

CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU

Ölümü ile herkesi yasa boğan Erdal Tosun için yapılacak olan cenaze programı belli oldu.  Tosun için ilk tören, BKM’de yarın  saat 12:00 itibariyle başlayacak. Usta oyuncunun naaşı,Levent Camisinde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda kardeşi Gürdal Tosun’un yanına defnedilecek.

İLGİLİ HABERTürk sinemasında 'Tosun' devri kapandıTürk sinemasında ‘Tosun’ devri kapandı

Son güncelleme: 16:04 - 30.11.2016