Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ferhat Göçer’le aşk şarkıları
Ferhat Göçer’le aşk şarkıları
Ferhat Göçer, 19 Ağustos Cuma günü, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler sahnesinde sevenleriyle buluşacak.
Kültür Sanat 15 Ağustos 2016 - 16:06

Aşk şarkılarının en sevilen yorumcularından Ferhat Göçer, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği konseri için çok özel bir repertuar hazırlamış. Sanatçı, kendi seslendirdiği en güzel aşk şarkılarının yanı sıra Türkiye'de ve dünyada aşkı en güzel anlatan parçaları seçti. Göçer, büyük bir özen ve titizlikle hazırlandığı gecede, yorumlayacağı her şarkıda, kendisini dinlemeye gelenlerin kalplerine “ARTI 1 AŞK” yazdıracağını belirtti.

ferhat-gocer-ic

Sanatçının sosyal medya hesabından yaptığı “Birbirinden güzel aşk şarkılarını birlikte söyleyelim, hepinizi bekliyorum” çağrısı da takipçileri tarafından büyük bir ilgi ve beğeni gördü. Sevenleri, Göçer'in hazırlayacağı en güzel aşk şarkılarından oluşacak repertuarı büyük bir merakla beklemeye başlarlarken, sanatçı, Emma Shapplin, Alessandro Safina, Al Bano, Michael Bolton gibi dünya yıldızlarını da ağırladığı, 15 senedir aralıksız verdiği Harbiye konserlerinin 16. senesinde de hazırladığı sürprizleriyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.