Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Frankenstein Ankara’yı ayağa kaldırdı
Frankenstein Ankara’yı ayağa kaldırdı
Ankara, Frankenstein oyun ekibine duygusal anlar yaşattı
Kültür Sanat 1 Mart 2016 - 11:57

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu'nun 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla, Türkiye'de ilk kez sahnelenen ve her gösteriminde kapalı gişe oynayarak seyircinin beğenisini toplayan 200 yıllık efsane “Frankenstein” Ankara seyircisiyle heyecanlı bir buluşma yaşadı.

 

Foto: Bülten

Başrollerinde Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık'ın rol aldığı “Frankenstein” yoğun istek üzerine 26-27 Mart’ta Ankara Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde tiyatro severlerle yeniden buluşacak.

Foto: Bülten

Mary Shelley’in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan Selen Korad Birkiye’nin çevirisini yaptığı FRANKENSTEIN Şakir Gürzumar yönetimin de Türkiye'de ilk kez izleyici ile buluştu ve izleyiciden tam not aldı.

Foto: Bülten

Anadolu Efes'in katkılarıyla, HDI Sigorta'nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye'nin radyo sponsorluğunda ve Hürriyet'in medya sponsorluğu ile sahnelenen oyunda Cansel Elçin¸ DR. Vıctor Frankenstein, Deniz Uğur; Elizabeth Lavenza, Kerem Alışık, yaratık rolünü canlandırıyor.

 

Son güncelleme: 11:58 - 01.03.2016