Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones’un The Mountain’i İstanbul’a geliyor!
Game of Thrones’un The Mountain’i İstanbul’a geliyor!
Bu sene ilki düzenlenecek olan GoblinCon, 29, 30 Eylül ve 1 Ekim’de oyun dünyasını Maslak, Uniq İstanbul’da buluşturacak. Etkinliğe efsane dizi Game of Thrones'un sevilen karakterlerinden The Mountain da katılacak.
Kültür Sanat 25 Eylül 2017 - 11:14

Masaüstü oyunlardan PC oyunlarına, konsol oyunlarından mobil oyunlara kadar tüm oyun türlerine ve severlerine hitap edecek olan GoblinCon, efsane dizi Game of Thrones’un sevilen karakterlerinden Hafthur Julius Björnsson, nam-ı diğer The Mountain’i 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Uniq İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

30 Eylül Cumartesi günü 14:00 – 16:00 arası imza verecek olan The Mountain, 1 Ekim Pazar günü 13:00 – 14:00 söyleşi yapacak, aynı gün 17:00 – 19:00 arası yine imza dağıtacak.

Etkinliğin kapanışını kelime anlamı “savaşçıların ayağını koruyan zırh” olan, ülkemizde de sevilen İsveçli metal grubu Sabaton yapacak.

Yarışma, etkinlik, panel ve imza seansı programları ve katılımcıların çok yakında açıklanacağı GoblinCon kapsamında, etkinlik boyunca düzenlenecek ödüllü oyun turnuvaları, cosplay gösterileri ve 10 bin TL değerinde ödüllü cosplay yarışması, paneller, imza seansları ile oyun severlere dolu dolu üç gün sunacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.