Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gönül Ülkü Özcan son yolculuğuna uğurlandı
Gönül Ülkü Özcan son yolculuğuna uğurlandı
Ünlü tiyatrocu Gönül Ülkü Özcan, sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Kültür Sanat 4 Kasım 2016 - 10:31

Sevenleri ünlü tiyatrocu Gönül Ülkü Özcan için Haldun Taner Sahnesi’nde toplandı. Usta oyuncunun naaşı, anısına düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Sanatçının cenazesine çok sayıda ünlü katıldı.

g4

Dün akşam evinde yaşamını yitiren ünlü tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan için ilk tören Haldun Taner Sahnesi’nde veda töreni gerçekleştirildi.

g1

Haldun Taner Sahnesi’nde  gerçekleştirilen tören sonrasında Gönül Ülkü Özcan’ın cenazesi Türk bayrağaına sarılılarak mezarlığa getirildi. Usta oyuncunun naaşı, Üsküdar’daki Şakirin Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

g3

Sevenleri ve meslektaşları Özcan’ı son yolculuğunda  yalnız bırakmadı. Törene katılan isimler arasına; Gülse Birsel, Gonca Vuslateri, Hasibe Eren’de vardı.

KIZINDAN AÇIKLAMA

go0nul

Gönül Ülkü Özcan’ın kızı Fulya Özcan, “Çok üzgünüz. Biliyorsunuz size hep saygılıyız, hep sevgi doluyuz ailece. Çok üzgünüz tabii ama son zamanlarda çok hastaydı. Aniden hastalandı. Ben Allah’a inanan bir insan olduğum için bir tek mutluluğum var; uyurken vefat etti. Hiçbir acı çekmeden… İkinci mutluluğum da o kadar aşıklardı ki babamlar birbirlerine kavuştular diye bir tesellim var.

g6g7g8

 

İLGİLİ HABERGönül Ülkü Özcan ve Gazanfer Özcan'ın tebessüm yaratan konuşmasıGönül Ülkü Özcan ve Gazanfer Özcan’ın tebessüm yaratan konuşması

Son güncelleme: 16:27 - 04.11.2016