Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Günah benim’ 61 milyon tıkı aştı
‘Günah benim’ 61 milyon tıkı aştı
Rap sanatçıları Eypio ve Burak King'in beraber söyledikleri Günah Benim şarkısı Youtube'da 61 milyon izleyici sayısını aştı.
Kültür Sanat 19 Haziran 2016 - 12:57

Ünlü rapç sanatçıları Eypio ve Burak King’in söylediği Günah Benim şarkısı tıklanma rekorları kırıyor. Şarkı müzik dinleme platformu Spotify’de Türkçe listelerde uzun süredir bir numarada bulunuyor. Şarkının klibi ise Youtube’da 61 milyon izleyiciye ulaştı.

Hollanda’da büyüyen Burak King (Gerçek ismi Burak Canatar) ile beraber Günah Benim şarkısını söyleyen Eypio 1983 yılında Konya’da doğdu. Gerçek ismi Abdurrahim Akça olan Eypio, 17 Haziran’da yine Burak King ile beraber söylediği ve A milli Futbol Takımı için hazırlanan “Ay Yıldız Bizim” şarkısını yayınladı.

Youtube, müzik videoları belli bir tık sayısına ulaşmış sanatçılara ödeme yapıyor. Eypio, bir röportajında 61 milyon izleyici sayısına ulaşan Günah Benim şarkısı telif haklarının bağlı bulunduğu müzik şirketinde olduğunu bu yüzden Youtube’nin yaptığı ödemelerden şirkerinin yararlandığını ifade etmişti.