Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gürgen Öz: Türkiye’de komedi bel altı ilerliyor
Gürgen Öz: Türkiye’de komedi bel altı ilerliyor
Ferhan Şensoy'un 'Hayrola Karyola' adlı oyunu, önceki gece akşam Trump sahnede izleyiciyle buluştu
Kültür Sanat 22 Kasım 2016 - 15:18

Konuklara komedisi bol, eğlenceli ve aynı zamanda düşündürücü bir tiyatro deneyimi sunan oyunda, başarılı oyucular Gürgen Öz  ile Ece Özdikici'nin yanı sıra Can Yılmaz ve Utku Çorbacı’da rol aldı. Geceye Buse Narcı, Gülden Avşaroğlu ve Musa Uzunlar gibi isimler de katıldı.

1

Sahne öncesi kameralar karşısına geçen oyunculardan Gürgen Öz, komedi yapmaktan mutlu olduğunu fakat Türkiye’de komedinin bel altı ve küfürle ilerlediğini belirtti. Şahan Gökbakar’ın yarattığı “Recep İvedik” karakterini nasıl bulduğu sorusu üzerine Öz, “Recep İvedik de çok küfürlü bir karakter, ama seviyorum ” cevabını verdi. Basın mensuplarının, Okan Bayülgen ile ilgili sorularına tepki gösteren Gürgen Öz, “Aman onun lafını açmayın gerek yok ” diyerek, Bayülgen ile konuşmadığını dile getirdi.

3

İLGİLİ HABERFerhan Şensoy'un eseri Gürgen Öz yorumuyla sahneleniyorFerhan Şensoy’un eseri Gürgen Öz yorumuyla sahneleniyor

Son güncelleme: 15:36 - 22.11.2016