Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Halit Akçatepe ‘Tiyatrolar Günü’nde ayağa kalktı
Halit Akçatepe ‘Tiyatrolar Günü’nde ayağa kalktı
Uzun süredir felç olan ve tedavisi hala devam usta oyuncu Halit Akçatepe'den haber var!
Kültür Sanat 30 Mart 2016 - 09:53

Geçirdiği rahatsızlık sonucu uzun süredir felç olan ve tedavisi hala devam Halit Akçatepe’den haber var. Ünlü oyuncunun kızı Ebru Akçatepe geçtiğimiz gün babası Halit Akçatepe’nin Tiyatrolar Günü’nü kutlamak için eşi ve kızıyla hastaneye gitti.

Babasının sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini söyleyen Ebru Akçatepe paylaştığı bu fotoğrafın altına şunları yazdı…

“Bana tiyatronun ne olduğunu öğreten, sevdiren, “bizim için her gün tiyatro günü” diyen canım babacığımın ‘Tiyatrolar Günü’nü kutladık. Hiçbir şey yetmez, ne sanattaki ne de gönlümüzdeki yerini anlatmaya.. Haklısın, sanat ruhumuza çok iyi geliyor, hayat veriyor, umut veriyor, ışık saçıyor.

Beyni ve yüreği genç değerli usta; ne sahne sensiz, ne de sen sahnesiz yapamazsınız. O büyülü sahnelerde yine kocaman yüreğinle bizlere kocaman bir dünya sunman için, daha çok uzun zamanlar aydınlık ve umut saçmaya devam etmen için, sevenlerine sıcacık sevginle hayat vermen için çok az kaldı… Hepimiz hasretle, sabırsızlıkla seni bekliyoruz babacığım “