Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haluk Bilginer Hollywood filminde rol alacak
Haluk Bilginer Hollywood filminde rol alacak
Daha önceden de bir kaç Amerikan filminde rol alan Haluk Bilginer, şimdi de Ben Hur filminin yeniden çevriminde rol alacak.
Kültür Sanat 17 Mart 2016 - 15:06

Sinema tarihinde aldığı 11 Oscar ödülüyle önemli bir yer tutan 1959 yapımı efsane filmin yeniden çekimi yakında vizyonda olacak. Çekimleri süren bu görkemli filmden ilk görseller geldi.

Yapımcılığını Mark Barnett ve Roma Downey'nin üstlendiği, 200 milyon dolara mal olması beklenen filmin çekimleri, geçtiğimiz günlerde İtalya'nın Matera kentinde başladı. Başrolü “Boardwalk Empire” dizisinin yıldızı Jack Huston'ın üstlendiği “Ben-Hur”un süprizi ise daha önce Jon Stewart imzalı “Rosewater”da da rol alan Haluk Bilginer.

Türkiye 'de 26 Şubat 2016'da seyirciyle buluşacak yeni ‘Ben Hur'u ‘Vampir Avcısı: Abraham Lincoln', ‘Wanted', ‘Gündüz Nöbeti' gibi gişe filmlerine imza atan Kazak asıllı Rus yönetmen Timur Berkmambetov yönetecek. Filmde Morgan Freeman, Toby Kebbell, Nazanin Boniadi, Jack Huston gibi isimler rol alacak.