Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hamlet, salon perdesinde gösterimini sürdürüyor
Hamlet, salon perdesinde gösterimini sürdürüyor
Bu hafta The Away Days, Merve Çalkan ve Kahraman Deniz Sofar’dan Salon’a konserler dizisi kapsamında Salon sahnesine konuk oluyor.
Kültür Sanat 1 Mart 2016 - 10:37

Yeni, özgün ve bağımsız seslerin en iyileri IndieCity IV ile Salon sahnesine taşınıyor. İzleyemeyenler, yeniden izlemek isteyenler için Hamlet'in modern yorumunun yüksek çözünürlüklü kaydı Salon ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

 

Salon ve Sofar Sounds İstanbul işbirliğiyle gerçekleştirilen Sofar'dan Salon'a konserler dizisi kapsamında Mart ayında alternatif müziğin en iyi isimleri ile bir kez daha sahnedeki yerini alıyor. İstanbul’un dream pop, indie rock adına yüz akı, Salon’da daha önce Owen Pallett ve Unknown Mortal Orchestra için sahneyi ısıtan The Away Days, South by Southwest macerası için yola çıkmadan önce Salon'un konuklarıyla vedalaşmak üzere Salon'un konuğu oluyor.

2012’den bu yana akustik gitarıyla hem kendi şarkılarını hem de sevdiği şarkıların coverlarını yapan Merve Çalkan ise akustik pop ve biraz folk ile bir araya getirdiği parçalarını dinleyici ile buluşturmaya hazırlanırken, Sofar İstanbul’un en özel keşiflerinden ve Sofar takipçilerinin de favorilerinden Kahraman Deniz ise başarılı vokali, akılda kalan gitar melodileri, karanlık edebiyata dokunan sözleriyle çıtayı biraz daha yukarı çekmek için Salon'daki bu buluşmada yerini ayırdı.

Son güncelleme: 10:43 - 01.03.2016