Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harbiye’de sonbaharda da müzik yükselecek
Harbiye’de sonbaharda da müzik yükselecek
Unutulmaz konserlerin ev sahibi Harbiye Açıkhava sonbaharda da onbinlerce müzikseveri bir araya getirmeye hazırlanıyor. Yalın, MFÖ, Göksel, Sibel Can, Berkay, Teoman ve Şebnem Ferah, sonbaharı müzikle karşılayacak. 
Kültür Sanat 12 Eylül 2017 - 13:06

Avrupa Müzik & Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek olan ‘Muud Harbiye Açıkhava Konserleri’, sonbaharı müzikle buluşturacak. 26 Eylül Salı günü Yalın'ın en sevilen aşk şarkılarıyla başlayacak. 27 Eylül Çarşamba günü ise Harbiye Açıkhava'daki konserleriyle kuşakları bir araya getiren müziğin babaları MFÖ sahnede olacak.

Ardından Türkiye'nin güçlü kadın yorumcularından ve şarkı yazarlarından Göksel, 29 Eylül Cuma akşamı sürprizlerle dolu bir konsere imza atacak. Sibel Can, görkemli sahne performansıyla 30 Eylül Cumartesi günü sevenlerini mest edecek. 4 Ekim Çarşamba akşamı ise Türk Pop müziğinin dikkat çeken ismi Berkay mikrofonu alacak.

Son 2 günde ise Muud Harbiye Açıkhava Konserleri'nin rotası rock müziğe çevrilecek. 5 Ekim Perşembe günü Teoman Harbiye'de binlerce seveniyle buluşacak.

Konserlerin kapanışını ise, 7 Ekim Cumartesi akşamı Türk Rock müziğinin güçlü kadın vokali, söz yazarı ve bestecisi Şebnem Ferah yapacak.

İŞTE KONSER TAKVİMİ

26 Eylül 2017 Salı Yalın
27 Eylül 2017 Çarşamba MFÖ
29 Eylül 2017 Cuma Göksel
30 Eylül 2017 Cumartesi Sibel Can
4 Ekim Çarşamba Berkay
5 Ekim Perşembe Teoman
7 Ekim Cumartesi Şebnem Ferah