Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harvest Festival, alışılmadık bir konseptle düzenlenecek
Harvest Festival, alışılmadık bir konseptle düzenlenecek
Son senelerin adından sıkça söz ettiren, en çok beğenilen festivali Harvest Festival, bir yıl aradan sonra 27 Ekim’de geri dönüyor. Misafirlerini her adımda başka bir deneyime sürükleyen festivalin ana grubu ise Jungle olacak... 
Kültür Sanat 14 Eylül 2017 - 16:15

KüçükÇiftlik Park'ın alışılagelmiş festival anlayışına karşı yıkıcı bir alternatif olarak yarattığı Harvest Festival, iyi müziğin yanı sıra birçok sanat dalının çatısı altında ziyaretçilerini öğretici, özgürleştirici atölyeler ile buluşturup, yüzlerce ürünün oluşumuna ve el değiştirmesine 27 Ekim’de ev sahipliği yapacak.

EKOLOJİK TEMA ÖN PLANDA

Ekolojik gıda ürünlerinden kıyafete, takıdan plaklara, manavdan kahve dükkanlarına kadar üretimin parçası olabileceğiniz birbirinden güzel yeniliklerle tanışacağınız Harvest Festival için KüçükÇiftlik Park’ın yaratıcıları URU mekânı ideal bir dünyaya dönüştürmeye ve buradaki 42. yıllarını kutlamaya hazırlanıyor.

jungle2

İlkinde Alt -J'in headliner olduğu festivalin ikincisinde ise son yılların en heyecan verici gruplarından Jungle festivalin headlinerlığını üstlenecek. 7 kişilik batı Londra efsanesi, şarkılarında Funk, pop, disko ve soul ögeler taşıyan Jungle KüçükÇiftlik Park'ı dev bir diskoteğe çevirecek.