Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İKSV Galaları’nda Luc Besson zamanı
İKSV Galaları’nda Luc Besson zamanı
İKSV Galaları’nda Luc Besson’un yıllardır merakla beklenen son filmi 'Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu' gösterilecek. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, 24 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda sinemaseverlerle buluşacak.
Kültür Sanat 13 Temmuz 2017 - 14:44

Uzay ve zamanda yol alarak düzeni ve adaleti sağlamaya çalışan özel ajanlar Valerian ve Laureline'in gökada metropolü Alpha'yı tehdit eden karanlık güçlere karşı mücadelesini olağanüstü bir görsellikle sunan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’nun yönetmen koltuğunda bilimkurgunun ve ‘uzay operası’ türünün en çok konuşulan isimlerinden yönetmen Luc Besson oturuyor. Beşinci Element’ten 20 yıl sonra yine görkemli bir filmle beyazperdeye dönen Luc Besson, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (Valerian and the City of a Thousand Planets) ile göz alıcı bir bilimkurgu evrenini olağanüstü parlak bir oyuncu kadrosuyla bir araya getirerek kült olmaya aday yeni bir filme imza atıyor.

FİLMİN ARDINDAN PARTİ

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Fransa'da vizyona girmeden önce Türkiye'de ilk defa İKSV Galaları'nda gösterilecek. Film, Türkiye genelinde 27 Temmuz'da gösterime girecek. İKSV Galası'na gelenler Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ndan ilham alan See You in Space partisine de katılabilecekler.