Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlhan Şeşen ile Burçin Büke ‘Ciddi Eğlence’de buluşuyor
İlhan Şeşen ile Burçin Büke ‘Ciddi Eğlence’de buluşuyor
28. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları, usta isimleri sanatseverlerle buluşturuyor
Kültür Sanat 24 Ekim 2016 - 10:32

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları, usta isimleri sanatseverlerle buluşturuyor…

eglence2

Usta sanatçı İlhan Şeşen ile dünyaca ünlü piyanistimiz Burçin Büke 28. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları'nda ‘Ciddi Eğlence’ ile bir araya geliyor

Sanatın tüm renklerini seyircisiyle buluşturan ENKA Kültür Sanat, ev sahipliği yaptığı konserlerle içimizi ısıtmaya devam ediyor. 28. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları bu kez, eğlenceli ve ciddiyet sahibi müzikleri yenilikçi bir üslupla harmanlayan iki usta müzisyen İlhan Şeşen ve Burçin Büke'yi konuk ediyor. Usta müzisyenlerin müzikal performansına esprili sohbetler eşlik edecek.

Avrupa'daki klasik müzik jargonundan ilham alan “Ciddi Eğlence” projesi kapsamında bir araya gelen deneyimli müzisyenler, ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda saat 20.30'da sahne alacak. Sevilen sanatçı İlhan Şeşen'in “eğlenceli”, usta piyanist Burçin Büke'nin “ciddi” tarafını temsil ettiği müzikal performansa, müziğin ciddi tarafını ti'ye alan esprili sohbetler eşlik edecek. Konserde İlhan Şeşen en sevilen eserlerini yorumlarken, Burçin Büke dünya klasiklerini seslendirecek. “Ciddi Eğlence”, dinleyicilere bambaşka bir konser keyfi yaşatacak.