Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Imany Bursa’yı ayağa kaldırdı
Imany Bursa’yı ayağa kaldırdı
55'inci Uluslararası Bursa Festivali', dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Imany'i ağırladı
Kültür Sanat 18 Mayıs 2016 - 10:54

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından hazırlanan ve bu yıl 55.si düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Imany’i ağırladı

Foto: DHA

Kendine özgün tarzı ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerini etkileyen Imany, müzikal yolculuğuna tat veren soul, folk ve blues türlerini harmanladığı repertuarıyla Bursa’da gönülleri fethetti. ‘Altın Plak’ ödüllü şarkıcı, ‘The Shape of a Broken Heart’ adlı ilk albümündeki eserlerle, son dönemde büyük ses getiren ‘Don’t be so shy’ şarkısının yanı sıra yeni çıkacak albümünden de şarkılar söyledi. Imany, dünya listelerinde bir numara olan şarkılarını Bursa’da canlı performansla seslendirirken, eğlenceli sahne şovuyla da sevenlerini doyasıya eğlendirdi. Hayranlarının da şarkılarına eşlik ettiği Imany, keyifli konserin sonunda ayakta alkışlandı.

Foto: DHA

Imany, konserin ardından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Durmaz Yılbirlik ile kuliste bir araya geldi. Bursa’ya ilk kez geldiğini söyleyen Imany, dinleyicileriyle bir arada olmaktan ve eğlenceli konserinden dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

imany2