Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrfan Değirmenci’nin yeni şovu ‘Anne Ben Artist Oldum’ başlıyor
İrfan Değirmenci’nin yeni şovu ‘Anne Ben Artist Oldum’ başlıyor
Kanal D'de sabah haberlerini sunan, ancak referandum sürecinde işine son verilen ünlü anchorman İrfan Değirmenci, 'artist' oldu! 
Kültür Sanat 23 Temmuz 2017 - 13:55

Geçtiğimiz Şubat ayında, 16 Nisan’da gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Referandumu’yla ilgili ‘Hayır’ oy vereceğini ima eden ve bunun üzerine iş akdi sona erdirilen İrfan Değirmenci, sahnelere transfer oldu.

Değirmenci bundan böyle ‘Anne Ben Artist Oldum’ isimli oyunla hikaye anlatacak. Gelişmelerle ilgili Twitter adresinden açıklama yapan Değirmenci, şöyle dedi:

“Toplaşın size bir haber vereceğim. Bu sezon hiçbir kanalda yokum. TV haberciliğine zorunlu bir mola verdim ama aktivistlik bâkî. Hayatımı TV’de değil sahnelerde sürdüreceğim. Epeydir biriken öykülerimi şarkılar eşliğinde size takdim edeceğim. Annemin de olurunu aldım. Şovumuzun ismi de ‘Anne ben artist oldum’. İki perde müzikli tek kişilik gösteri. Çok eğleneceğiz söz. Dertleşip stres atacağız beraber. Çok heyecanlıyım. ‘Anne Ben Artist Oldum’u ben yazdım, ben oynayacağım. Bu kez patron yok daha doğrusu patron sizsiniz.”

Değirmenci’ye Kanal D’deki haber programında da eşlik eden Ertuğrul Albayrak da destek oluyor. İlk oyun ise 15 Ağustos’ta İzmir Karşıyaka’da oynanacak.

basliksiz-1

 

Son güncelleme: 13:56 - 23.07.2017