Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul Komedi Festivali yıldızları ağırladı
İstanbul Komedi Festivali yıldızları ağırladı
İstanbul Komedi Festivali sahnesine, renkli isimler damgasını vurdu. Festivalin ikinci gününde, Nilgün Belgün, Eddie Izzard ve Yasemin Şefik sahnedeydi.
Kültür Sanat 17 Kasım 2016 - 16:45

“Söyleyin De Beraber Gülelim” sloganıyla BKM organizasyonuyla Türkiye ilk defa gerçekleşen uluslararası bir komedi festivali olan “İstanbul Komedi Festivali”nin ikinci günü olan 16 Kasım Çarşamba Uniq Hall'de Eddie Izzard, Sahne Beşiktaş'ta Nilgün Belgün, BKM Mutfak'ta Yasemin Şefik ve ardından “Yaklaşık 20 Kişi” adlı skeç grubu, sahnedeydi.

edi

Komedyen, oyuncu, maraton koşucusu ve Avrupa sevdalısı Eddie Izzard'ın önceki gün Uniq Hall'de gerçekleşen “Force Majeure” adlı gösterisini izleyenler arasında Yasemin Allen, Nirgün Cabas ve Erdil Yaşaroğlu da vardı. Eddie Izzard yaptığı komedi gösterisi hakkında “Benim seyircilerim ister Amerika, ister Avrupa ya da Türkiye'de olsun genellikle zeki insanlardan oluşuyor. Yaptığım komedi ana akım komedi olmadığından daha farklı br kitleyi çekiyorum. Yaptığım tür komedi Monty Phython'a benziyor; şapşalca ama zekice” dedi.

komedi2

NİLGÜN BELGÜN “NİLGÜN BELGÜN'LE AŞK VE KOMEDİ“

Nilgün Belgün büyük ilgi gören “İçimdeki Kadın Aşk ve Komedi” isimli kitabından sahneye uyarlanan “Nilgün Belgün'le Aşk ve Komedi” isimli müzikli danslı gösterisi ile önceki gün Sahne Beşiktaş'ta sahnedeydi. Nilgün Belgün hayatını, anılarını, yaşadıklarını, şarkılar ve danslarla kimi zaman hüzünlü kimi zaman kahkahalar eşliğinde anlatarak seyircileri ile buluştu. Nilgün Belgün'ü izlemeye gelenler arasında Çağan Irmak da vardı. Belgün “Türkiyede ilk defa Uluslararası bir komedi festivalinde sahne almak beni inanılmaz heyecanlandırdı. İstanbul kent kültürüne yepyeni bir dinamik kazandıran bu festivale katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

yasemin

YASEMİN ŞEFİK: BENİ BİLİRSİN! ARKANDAN KONUŞMAM

Uzun yıllardır “Yasemin Şefik’le HİTNOZ” radyo programını yapan, radyoculuğunun yanı sıra; skeç yazarlığı ve televizyon programlarından da tanınan Yasemin Şefik eski sevgililer, arkadaşlıklar, flört, ünlüler ve ünlü olmaya çalışanları ti’ye alan “Beni Bilirsin! Arkandan Konuşmam” adlı stand-up gösterisiyle önceki gün BKM Mutfak'ta sahnedeydi.

İLGİLİ HABERSürdürülebilir Yaşam Film Festivali başlıyorSürdürülebilir Yaşam Film Festivali başlıyor

Son güncelleme: 16:49 - 17.11.2016