Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte bu hafta vizyona giren filmler
İşte bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyonda yok yok... Dram, aksiyon, komedi, aşk ne isterseniz var. Annemin Yarası ve Kolpaçino 3. Devre bunlardan sadece ikisi. İşte ayrıntılar...
Kültür Sanat 11 Mart 2016 - 14:53

Hazırlayan: Aytaç AKYURT  

Bu hafta vizyona giren filmler arasında en çok dikkat çeken filmlerin başında Gecenin Kraliçesi dizisiyle televizyonda umduğunu bulamayan Meryem Uzerli’nin Annemin Yarası var.


Meryem Uzerli’ye bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Ozan Güven de eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Belçim Bilgin Erdoğan, Okan Yalabık ve Bora Akkaş da var. Hikaye hayli etkileyici.

SIRLAR PEŞPEŞE GELİYOR

Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih'in peşinde umudun izini sürüyor. Film bugün (11 Mart) vizyonda.

Kolpaçino 3. Devre. Şafak Sezer'in yazıp yönettiği ve oynadığı filmde Erkan Petekkaya da rol alıyor.

Haftanın bir diğer beklenen filmi ise Kolpaçino 3. Devre. Şafak Sezer’in yazıp yönettiği ve oynadığı film izleyenleri kahkahaya boğacak gibi görünüyor. Bir sürpriz yaparak Erkan Petekkaya’nın da yer aldığı filmin gişe hasılatının ne olacağı merakla bekleniyor.

Uyumsuz serisinin merakla beklenen 3. bölümü Yandaş'ın başrolünde Naomi Watts, Shalilene Woodley yer alıyor.

Uyumsuz serisinin merakla beklenen 3. bölümü Yandaş’ın başrolünde ise Naomi Watts, Shalilene Woodley yer alıyor. Peki bu hafta başka hangi filmler vizyona giriyor. Sizin için derledik.

 

Son güncelleme: 15:46 - 11.03.2016