Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İyi bir katil ve soğukkanlı bir katil…
İyi bir katil ve soğukkanlı bir katil…
Ümit Ünal'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu, başrolünde Demet Evgar'ın bulunduğu Sofra Sırları filminin yeni fragmanı yayınlandı. Film, günü akşama kadar ne pişireceğini düşünen Neslihan'ın, cinayetlerle dolu hikayesini beyazperdeye taşıyor.
Kültür Sanat 29 Eylül 2017 - 18:53

Yapımcılığını RTNT Film, Chantier Films ve Anka Filmin üstlendiği filmde Neslihan karakterini canlandıran Demet Evgar'a, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam ve Fırat Altunmeşe eşlik ediyor. Tanıtımını “Buyurun, Neslihan'la tanışın! Mükemmel bir aşçı, Türk yemekleri uzmanı. Evine düşkün, kocasına sonsuz bağlı, mükemmel bi ev hanımı…Ve bir seri katil!” cümlesiyle yapan filmde Neslihan karakterini Demet Evgar canlandırıyor.

sofrasirlari
FİLMİN KONUSU

Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır. İstanbul'da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar. Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası aile dostları, Neslihan'ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan'in çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika'da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan'ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan'ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.