Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İz Bırakanlar Zorlu PSM’de…
İz Bırakanlar Zorlu PSM’de…
Zorlu PSM, farklı dönemlerin unutulmaz isimlerini “İz Bırakanlar” serisiyle sahneye taşıyor
Kültür Sanat 16 Kasım 2016 - 14:15

Kulakta ve ruhta nostalji yaratan, yerli şarkıların özlenen sanatçıları “İz Bırakanlar” serisiyle 17 Kasım'dan itibaren Zorlu PSM'de olacak.

isil2

Seri, Işıl Yücesoy konseri ile başlıyor. Sinema ve tiyatro oyunculuğuyla tanınan sanatçı, 2016 yılında çıkan albümü “Zamansız”da yer alan şarkılarına ve 70'li yıllarında damgasını vurduğu ‘İçmeden Sarhoş'tan ‘Ya Seninle Ya Sensiz'e Drama Sahnesi’nde yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.

YÜCESOY’A ÜNLÜ İSİMLER EŞLİK EDECEK

Sanatçı, Türk Pop Müziği’nin kalbe dokunan şarkılarından seçilen 10 şarkıyı derin ve duygulu sesiyle yorumladığı; 37 yıl aradan sonra yayınlanan ilk albümü “Zamansız”dan şarkılar seslendirecek. Yücesoy albümde olduğu gibi, konserde de “Güneşimi Kaybettim”i Cenk Eren'le “Meğer” şarkısını Yeşim Salkım'la söyleyecek. Türkiye'nin en iyi aranjörlerinden Tansel Doğanay yönetiminde kurulan dev orkestra da konserde, sanatçının yeni şarkıları ve klasiklerine eşlik edecek.