Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadebostany, 4 Kasım’da İstanbul’da!
Kadebostany, 4 Kasım’da İstanbul’da!
İsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım'da İstanbul'a geliyor...
Kültür Sanat 27 Eylül 2016 - 11:07

Bugüne kadar yayınladıkları iki stüdyo albümünde kendi Pop Cumhuriyetini ilan eden ve dünyanın en küçük ülkesini kuran İsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım’da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!

Mayıs ayında yayınlanan yeni single Frozen to Death’le yakında piyasada olacak üçüncü albüm Soldiers of Love’ı müjdeleyen Kadebostany, hem bu hayali ülkenin başkanı hem de grubun lideri görevini üstlenen DJ, yapımcı ve besteci Kadebostan ve onun üniformalı sahne arkadaşları ile görsel-işitsel anlamda hayli güçlü bir canlı performansa sahip. Daha önce birçok kez ülkemize gelen ve her seferinde büyük bir ilgiyle karşılanan İsviçreli topluluk, şarkılarında keman, akordeon, saksofon, gitar, banjo ve fagot gibi enstrümanları başarılı bir şekilde elektronik altyapıyla birleştiriyor.

kadebostanyic

Vurucu müziğini sahnede tam anlamıyla bir görsel şölene dönüştürebilen ve bu yönüyle Avrupa’nın en iyi canlı performansa sahip gruplarından biri olarak kabul gören Kadebostany, kendi Pop Cumhuriyeti'ni 4 Kasım’da Zorlu PSM sahnesine taşıyor!

Bilet fiyatları
Ön Satış – 70.00 TL
Normal – 85.00 TL
Kapıda – 95.00 TL