Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadıköy Plak Günleri başlıyor
Kadıköy Plak Günleri başlıyor
Son dönemlerde tekrardan popülerleşen ve birçok evde yeniden kendisine yer bulmaya başlayan plaklar, Kadıköy'de buluşuyor. İstanbul'un önemli plakçılarını ve plakseverleri bir araya getiren 'Kadıköy Plak Günleri', 9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Kültür Sanat 4 Eylül 2017 - 11:30

Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Kadıköy Plak Günleri’, 9 – 10 Eylül tarihlerinde Moda’daki Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde yapılacak. İstanbul’un önemli plakçılarının stant açacağı etkinlikte konserler, söyleşiler ve imza günleri de gerçekleştirilecek.

Etkinlikte 9 Eylül Cumartesi günü Murat Meriç’in ‘Plaklarla Memleket Tarihi’ başlıklı söyleşisinin yanı sıra Gaye Su Akyol konseri gerçekleşecek. 10 Eylül Pazar günü ise Mustafa Özkent ve Zafer Dilek’in ‘Usta İşi Plaklar’, Mehmet Tez, Evrim Hikmet Öğüt ve Yeliz’in ‘Nerelerdeydin Analog!’ söyleşileri yapılacak. Aynı günün akşamında usta sanatçı Bülent Ortaçgil’in vereceği konserle ‘Kadıköy Plak Günleri’ sona erecek.

kadikoyplak
‘Kadıköy Plak Günleri’nin programı şu şekilde:

9 Eylül Cumartesi

13.00 Açılış
14.00 DJ Set
16.00 Muhabbet / Murat Meriç “Plaklarla Memleket Tarihi”
18.00 DJ Set / Mete Avunduk
20.00 Konser / Gaye Su Akyol

10 Eylül Pazar

13.00 Açılış
14.00 DJ Set / Hakan Tamar -Ertan Kurt
16.00 Muhabbet / Mustafa Özkent, Zafer Dilek “Usta İşi Plaklar”
18.00 Muhabbet / Mehmet Tez, Evrim Hikmet Öğüt, Yeliz “Nerelerdeydin Analog!”
20.00 Konser / Bülent Ortaçgil

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.