Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kadın Gücü’ radyosu yayında
‘Kadın Gücü’ radyosu yayında
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sadece bir hafta boyunca yayın yapacak Kadın Gücü radyosu yayında
Kültür Sanat 9 Mart 2016 - 14:39

Tamamen kadınların seçtiği müziklerden oluşan Kadın Gücü radyosu “Dünya Kadınlar Günü” haftasına özel Karnaval internet sitesinde ve radyo uygulamasında dinleyicileriyle buluşuyor.

Karnaval Media Group'un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Kadın Gücü radyosunu yayına başladı. Kadın Gücü 9 Mart tarihine kadar sadece bir hafta boyunca yayın yapacak ve Karnaval dijital platformu üzerinden dinlenebilecek.

Müzik listeleri Karnaval Media Group kadınları tarafından hazırlanan dijital radyo Kadın Gücü, yerli ve yabancı olmak üzere karışık müzik yayını yapacak. Kadın Gücü'nde bir hafta boyunca dinleyicilerin bu özel gün ile ilgili paylaşımları ve hayatlarındaki en değerli kadınlara göndermek istedikleri sesli mesajları yayınlanacak. Mesajlar radyo anonsunda belirtilen telefon numarasına WhatsApp yoluyla sesli mesaj olarak gönderilecek ve tüm dinleyicilere ulaşacak.