Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadına yönelik şiddet tiyatroyla anlatıldı
Kadına yönelik şiddet tiyatroyla anlatıldı
CHP Mezitli İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Kadınlarımız” adlı tiyatro gösterisi, yoğun katılımla sahne aldı.
Kültür Sanat 9 Mart 2016 - 11:07

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla tiyatro etkinliği gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Başkanlığı, bu anlamlı günde kadına yönelik şiddete dikkat çekti.

Mezitli Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen “Kadınlarımız” adlı tiyatro gösterisine CHP Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Yıldırım ev sahipliği yaparken, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit ve İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Güler de tiyatroyu seyredenler arasındaydı. Başkan Tarhan ve Gökhan Gök eşleriyle oyunu izlediler. Uğur

Turan Öner'in yönetmenliğini yaptığı “Kadınlarımız” adlı tiyatro oyunu, kadına yönelik şiddete karşı toplumsal duyarlılığı arttırmayı hedef alan konusuyla dikkat çekiyor. Yoğun seyirci katılımıyla gerçekleşen oyunda Süreyya Özdemir, Emine Nuray Nacar, Dolunay Uysalkan, Tülin Güneş, Nuran Özbek, Gülbeyaz Kiriş, Menekçe Güler, Hatice Bozkurt ve Metin Özdemir rol aldı.