Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kahkahaya ve hüzne doyuran film: Sen Benim Her Şeyimsin
Kahkahaya ve hüzne doyuran film: Sen Benim Her Şeyimsin
Alışılmadık hikayesiyle “Sen Benim Her Şeyimsin”, sevinci ve hüznü bir arada yaşatacak
Kültür Sanat 29 Kasım 2016 - 11:15

Avare bir baba ile piyangodan çıkan kızın masalsı serüveni Sen Benim Her Şeyimsin, 9 Aralık’ta beyazperdedeki yerini alacak…

sen3

Başrollerini, Tolge Çevik ve Melis Birkan’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Tolga Örnek yer alıyor. Alışkın olmadığımız hikaye, izleyiciyi keyifli ve heyecanlı bir serüvene sürükleyecek.

FİLMİN KONUSU

Babasının “Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın” mottosuyla yetiştirmeye çalıştığı Sedat (Tolga Çevik) çok küçükken öksüz kalır. Çıralı'da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün Pınar (Melis Birkan ) tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini “baba” olarak bulur.

sen2

İstanbul'a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol (Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Sedat'ın hayatı artık “Sen Benim HerŞeyimsin”dediği kızının etrafındadır. Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar. Baba ile kızın, masal gibi hayatı, anne tekrar ortaya çıkana dek eğlenceli ve heyecanlı bir macera olarak devam edecektir…

sen

İLGİLİ HABERÜstüne gelen bombaya tekme attı ve...Üstüne gelen bombaya tekme attı ve…

Son güncelleme: 11:18 - 29.11.2016