Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kazım Koyuncu anısına Dost Sahnesi kuruluyor
Kazım Koyuncu anısına Dost Sahnesi kuruluyor
Karadeniz'in unutulmaz sanatçısı Kazım Koyuncu'ya vefa sahnesi kuruluyor. Kazım Koyuncu'nun ölüm yıl dönümünde Abbbasağa'da anma töreni yapılacak
Kültür Sanat 24 Haziran 2016 - 09:45

Kazım Koyuncu, 11’inci ölüm yıl dönümünde Beşiktaş Abbasağa’da, anısına kurulacak olan Dost Sahnesi’nde anılacak. 25 Haziran’da yaşamını yitiren genç sanatçıyı anma programı için hazırlıklar başladı.

kazim-koyuncu

Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu, kanserle verdiği mücadeleye yenik düşmüş, 25 Haziran 2005 yılında yaşama veda etmiş hayranlarını yasa boğmuştu. Türkiye’nin dört bir yanında konserler veren Kazım Koyuncu, sesi ve içtenliğiyle toplumu kendine hayran bırakmış, şarkıları çocuk-yaşlı herkesin dilinde pelesenk olmuştu. Yaşama veda edişinin 11’inci yılında genç sanatçı, kültür-sanat çatısı altında hayranlarını bir araya getirecek.

“İnsan ölür, isyan yaşar! Kazım İsyandır” temasıyla bir araya gelecek olan Kazım Koyuncu hayranları Dost Sahnesi’nde buluşacak. 24-25-26 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte çok sayıda sanatçı sahne alacak ve ayrıca çocuklar için de farklı konularda birçok atölye düzenlenecek.

Son güncelleme: 09:56 - 24.06.2016