Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemer Rock Festivali Başlıyor
Kemer Rock Festivali Başlıyor
Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Kemer Rock Festivali 21- 23 Eylül tarihlerinde Kındıl Çeşme Sahili’nde gerçekleştirilecek. 'Birlikte Güzel' sloganıyla organize edilen festivalde rock müziğinin sevilen isimleri müzikseverlerle buluşacak.
Kültür Sanat 20 Eylül 2017 - 11:49

60 bin dönümlük alanda gerçekleşecek olan festivalde rock müziğinin önemli isimleri müzikseverlerle buluşacak. Toplam 16 sanatçı ve grubun sahne alacağı festivalde konserlerin yanı sıra kültür ve spor etkinlikleri de düzenlenecek.

Birlikte Güzel sloganıyla bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Kemer Rock Fest'in ilk günü olan 21 Eylül'de Mor ve Ötesi, Flört, Necati ve Saykolar, Redd ve Set sahne alırken, rock müzikseverlerin kulaklarının pasını silecekler.

Üç gün sürecek festivalin sabah saatlerinde yoga ve kütüphane alanı kurulacak. Müzikseverler konserler öncesi keyifli vakit geçirecekler.

Festivalin ikinci gününde Emre Aydın, Pinhani, Kurtalan Ekspres, Pera, Piiz ve Keti sahne alırken, son gün ise Pentagram, Yüksek Sadakat, Can Gox, Niyazi Koyuncu ve Eski, rock müzikseverlerle buluşacak. Türk rock müziğinin birbirinden önemli isimlerinin sahne alacağı Kemer Rock Festivali, gelecek yıldan itibaren uluslararası bir kimliğe bürünecek ve yabancı grup ve sanatçılar da festivalde yer alacak.

Son güncelleme: 12:21 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.