Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan Doğulu Açıkhava Sahnesi’nde
Kenan Doğulu Açıkhava Sahnesi’nde
Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, İhtimnaller adını verdiği yeni albümübü ile hayranlarının karşısına çıkacak
Kültür Sanat 21 Haziran 2016 - 12:44

Kenan Doğulu ‘İhtimaller’ adını taşıyan yeni albümü ile 25 Haziran Cumartesi akşamı Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşacak.

KENAN-DOGULU

Yeni albümde yer alan ‘İhtimal' şarkısını da ilk kez seslendirecek olan Kenan Doğulu'ya sahnede Türkiye'nin en iyi caz müzisyenleri eşlik edecek.

Türkiye'de ve dünyada farklı caz sahnelerinde yer alan birbirinden önemli Türk caz müzisyenlerinin oluşturduğu orkestrada ; Doğulu'ya piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik edecek.

SÜRPRİZLERLE DOLU BİR GECE

Bu sene de her sene olduğu gibi Harbiye konserine özenle hazırlanan Kenan Doğulu konser için ”Müzik dolu muhteşem bir gece olacak”dedi. Tasarımı ve yapımı 1 ay süren Doğulu sahnesi, dekoru ve ışığıyla adete görsel bir şölen yaş