Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan sevenleriyle buluşacak
Kenan sevenleriyle buluşacak
Başarılı şarkıcı Kenan Doğulu, 'İhtimaller' adını taşıyan yine albümündeki şarkılarıyla seyirciyle buluşacak.
Kültür Sanat 10 Haziran 2016 - 14:03

Kenan Doğulu ‘'İhtimaller'' adını taşıyan yeni albümü ile 25 Haziran Cumartesi akşamı, Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek olan Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşacak. Konserde Kenan Doğulu, aralarında ‘Gelinim', ‘Sımsıkı Sıkı Sıkı', ‘Aşkkolik', ‘Aşk Oyunu', ‘Baş Harfi Ben', ‘Can Bebeğim', ‘Ex Aşkım' gibi yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu birçok hit parçasının, caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarını Harbiye Açıkhava'nın büyülü atmosferinde müzikseverlere sunacak.

kenan-dogulu-ic

Yeni albümde yer alan ‘İhtimal' şarkısını da ilk kez seslendirecek olan Kenan Doğulu'ya sahnede Türkiye'nin en iyi caz müzisyenleri eşlik edecek. Türkiye'de ve dünyada farklı caz sahnelerinde yer alan birbirinden önemli Türk caz müzisyenlerinin oluşturduğu orkestrada; Doğulu'ya piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik edecek. Kenan Doğulu, Harbiye Açıkhava'da sevenlerine 25 Haziran Cumartesi saat 21:15'te başlayacak konseriyle unutulmaz bir gece yaşatacak.