Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısa film yarışması için başvurular başladı
Kısa film yarışması için başvurular başladı
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, bugünü yaşarken geleceğini de hesaplamayı bilen yarışmacıların kısa filmlerini bekliyor.
Kültür Sanat 16 Mart 2016 - 10:17

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Kamera Elinde Geleceğin Cebinde’ Kısa Film Yarışması, 1 Şubat itibarıyla başvuruları almaya başladı. 29 Nisan 2016 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği yarışmada, 15.000 TL'ye varan ödüller dağıtılacak.

KATILIM ÜCRETSİZ

“Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” mottosuyla birikimin ve yatırımın önemini vurgulayan filmlerin ödüllendirileceği yarışmaya başvurularınızı ücretsiz yapabilirsiniz.

Yarışmaya katılacak yarışmacılar, bugünü yaşamanın ancak yarını bugünden hesaplamanın; birikim yapmanın ve birikimi yatırıma dönüştürmenin, tasarrufla geleceği güvence altına almanın önemini özgün bir bakış açısıyla işledikleri filmlerini 29 Nisan 2016 tarihine kadar yarışmaya gönderebilecekler.

FİLM 3 DAKİKAYI GEÇMEYECEK

Üç dakikayı geçmeyen filmler arasından seçilecek 3 filmin yönetmenleri, sırasıyla 15.000 TL, 10.000 TL ve 7.500 TL'lik para ödülünün sahibi olacak. Yarışma sonunda ilk 10'a giren film sahipleri ise TSPB tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı kazanacak.

Kısa filmler, gazeteci Uğur Vardan, Sinema Yazarı Selin Gürel, Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol ve TSPB Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal'dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Son güncelleme: 10:19 - 16.03.2016