Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Koray Candemir ve Harun Tekin’den ‘evdeymişçesine’ performans
Koray Candemir ve Harun Tekin’den ‘evdeymişçesine’ performans
İstanbul’un Batı Ataşehir’deki yeni sanat merkezi DasDas yeni sezon için kapılarını Eylül’de açıyor. 15 Eylül’de geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan oyunlardan 'Joseph K.' ile sezona başlayacak olan DasDas, ay boyunca Büyük Ev Ablukada ile Koray Candemir ve Harun Tekin’in özel projesi Şakalı Akustik’i sanatseverlerle buluşturacak.
Kültür Sanat 6 Eylül 2017 - 15:33

DasDas Müzik 16 Eylül'de farklı tarzları ve dikkat çekici sahne performansları ile Galvaniz Gelbiraz (Gülin Kılıçay), Afordisman Salihins (Cem Yılmazer) ve Canavar Banavar’dan (Bartu Küçükçağlayan) oluşan ‘Büyük Ev Ablukada Akustik’ performansıyla tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan meydan sahnede müzikseverlere merhaba diyecek.

JOSEPH K. İLE AÇILACAK 

Mekanda geçtiğimiz sezon kapalı gişe oynanan ve bu sezonun da açılış oyunu olan ‘Joseph K’ 17 ve 30 Eylül'de bir kez daha sahnede olacak. 22 Eylül akşamı ise Twilight Zone serisinden uyarlama ‘Alacakaranlık Kuşağı’ oyunu DasDas Sahne'de olacak. Birbirinden bağımsız ama yine de birbiriyle ilintili 6 Alacakaranlık Kuşağı hikâyesinden oluşan oyunun kadrosunda Ayşegül Tekin, Çağdaş Tekin, Doruk Şengün, Melina Özprodomos ve Oğuz Utku Güneş yer alıyor.

josephk
SANKİ EVDEYMİŞÇESİNE…

24 Eylül'de ise DasDas prodüksiyonu bir başka oyun ‘Kayıp El’ sahnede olacak. 29 Eylül akşamı özel bir konser gerçekleşecek. Koray Candemir ve Harun Tekin'in sevdikleri şarkıları çalıp seyircilerle evdeymişçesine muhabbet ettiği, hep kapalı gişe devam eden ‘Şakalı Akustik’, 360 derece açılı meydan sahne farkıyla izleyicilerle buluşacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.