Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Korku ve komedi bir araya geliyor
Korku ve komedi bir araya geliyor
Türkiye'de korku komedi türünde ilk kez çekilen film olma özelliğini taşıyan "Bana Normal Aktiviteler" filminin çekimleri tamamlandı
Kültür Sanat 17 Ağustos 2016 - 14:54

Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, senaryosunu ise Özgür Bakar’ın Alper Kıvılcımla birlikte yazdığı, Bana Normal Aktiviteler adlı filmin çekimleri tamamlandı.

KORKU-KOMEDİ2

Türkiye’nin ilk korku komedi filmi olma özelliğini taşıyan Bana Normal Aktiviteler’in oyuncu kadrosunda, Ufuk Şen, Süleyman Kadim Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıkoğlu, Steve Megashi, Sanem İşler Şen, Tuğba Yüksel, Orçun Ucal, Kahraman Sivri, Adnan Sur, Alican Çokoğur ve Kısmet Ekim Tekinbaş gibi isimler yer alıyor.

Görsel efektlerini Digiflame’in yaptığı filmde ayrıca ünlü şarkıcı Halil Sezai ve Özge Sezince Varley konuk oyuncu olarak yer aldı.

KORKU3

FİLMİN KONUSU

Talip ve Yaşar sürekli olarak abileri Muhteşem'den aldığı paraları gereksiz işlerde batırmaktadırlar. Çalıştığı film setinden kovulan kostümcü Çiğdem, Yaşar'a kendini yönetmen olarak tanıtır ve iki arkadaşı korku filmi piyasasında çok para olduğuna ikna eder. Son kez Muhteşem abilerinden aldıkları para ile korku filmi işine girerler. Fakat çekim yaptıkları mekanda onları bekleyen paranormal olaylar vardır. Korku filmi çekip zengin olma hayaliyle girdikleri film serüveni ikili için kabusa dönüşürken çok komik durumlara düşerler.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.