Reklamsız Sözcü

Küçük Prens büyüleyecek

Türkiye’nin ilk büyük yerli çocuk müzikali 'Küçük Prens' Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde izlenecek
12:3820 Nisan 2016
Küçük Prens büyüleyecek
Türkiye’nin ilk büyük yerli çocuk müzikali 'Küçük Prens' Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde izlenecek

Yenimahalle Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Yenimahalleli çocuklar Fransız Yazar Saint Exupery'in dünyaca ünlü hikâyesinden sahneye uyarlanan Türkiye'nin ilk büyük yerli çocuk müzikali ‘Küçük Prens’ Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde izleyecek. 23 Nisan Cumartesi günü saat 17.00'da başlayacak olan organizasyonda, seyirciler ilk kez yerli bir tiyatro yapımında holografik sine müzikal ile karşılaşacak.

HOLOGRAFİK MÜZİKAL BÜYÜLEYECEK 

Alev Baymur'un yönettiği, Müzikleri Yücel Arzen'e ait olan oyunda yıldız çocuk oyuncularından Altın Kelebek Ödüllü Ata Berk Mutlu Küçük Prens'i canlandıracak. Altan Gördüm'ün hem sahne aldığı hem de oyuncu yönetmenliğini üstlendiği holografik müzikalde Özkan Uğur, Meltem Cumbul, Burak Kut, Erhan Yazıcıoğlu, Bülent Şakrak, Tamer Levent, Cihan Okan, Gökçe Eyüboğlu, Kerem Pilavcı, Alkış Peker, Funda Kılıç, Ayşegül İnci ve Yağız Eyüboğlu rol alacak.

CİHAN’da yer alan habere göre; Yenimahalle Belediyesi tarafından ücretsiz sahnelenecek müzikal, hayal etmekten vazgeçemeyenlere, unutulmaz bir akşam yaşatacak.

 

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp