Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuşadası Gençlik Festivali ikinci kez kapılarını açıyor
Kuşadası Gençlik Festivali ikinci kez kapılarını açıyor
Kuşadası sahili, 2. Kuşadası Gençlik Festivali ile bir kez daha müziğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Festivale MFÖ, Moğollar, Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Teoman, Manga, Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Selda Bağcan ve Mabel Matiz gibi 30'ün üzerinde sanatçı katılacak.
Kültür Sanat 19 Haziran 2017 - 11:30

Kuşadası Gençlik Festivali, 5 ile 9 Temmuz arasında festivalcileri ağırlayacak. Milyon Yapım organizasyonunda düzenlenen festival Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek. 5 Temmuz Çarşamba günü açılışı gerçekleşecek olan festivalde Supernova, Son Feci Bisiklet, İskender Paydaş, Umut Kuzey, Seksendört ve MFÖ sahne alacak. 6 Temmuz’da ise Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Cem Adrian, Flört, Özge Fışkın, Marsis ve Neyse sahne alacak. 7 Temmuz’da ise Teoman, Manga, Moğollar, Pinhani, Hüsnü Arkan, Melis Danişmend ve Yüzyüzeyken Konuşuruz festivalcilerle buluşacak.

TURLAR DÜZENLENECEK

8 Temmuz Cumartesi günü Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Pilli Bebek, Kurban, Adamlar, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve The Madcap müzikseverlerle buluşacak. Festivalin kapanışını ise Selda Bağcan & Boom Pam, Mabel Matiz, Ceylan Ertem, Yeni Türkü, Kurtalan Ekspres, Luxus ve Nadas yapacak. Festivale Aydın, Söke, Manisa, İzmir ve Muğla’dan turlar düzenlenecek.