Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lara Fabian İstanbul’a geliyor
Lara Fabian İstanbul’a geliyor
Dünya genelinde 20 milyonun üzerinde albümü satılan Lara Fabian, yeniden Türkiye'de...
Kültür Sanat 3 Kasım 2016 - 14:19

Lara Fabian yoğun istek üzerine 08 Aralık Zorlu PSM'de sevenleriyle buluşacak. Geçen sene Zorlu PSM'de 3 gece üst üste kapalı gişe konser veren efsanevi sanatçı Lara Fabian,  sanatseverlerle buluşmak üzere tekrar Türkiye'ye geliyor.

 

Dünya genelinde 20 milyonun üzerinde albümü satılan, ünlü pop yıldızı Lara Fabian, Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliği ile 08 Aralık'ta Zorlu PSM'de müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak. “I will Love Again” ve “Je'Taime” gibi parçalarıyla müzik listelerini alt üst eden, tüm zamanların albümü en çok satan Belçikalı kadın sanatçısı Lara Fabian, son albümü “Ma vie dans la tienne”in tanıtım turnesi kapsamında sevilen şarkılarını İstanbullu sanatseverler için seslendirecek.

lara-2

1988 yılında 33. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lüksemburg'u temsil eden ve ‘'Croire'' adlı parçayla 4. olan Lara Fabian, 2002 yılında ise ‘'Final Fantasy'' filmi ile World Soundtrack Awards'ta ‘'En İyi Film Müziği'' ödülüne layık görülmüştür. Türkiye'yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren sanatçı 2014 yılında Mustafa Ceceli ile ‘'Al Götür Beni'' adlı parçanın düetini seslendirmiştir.

Son güncelleme: 14:59 - 03.11.2016