Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lara Fabian Türkiye’ye geliyor
Lara Fabian Türkiye’ye geliyor
Türklere olan ilgisini her fırsatta dile getiren Lara Fabian Çesme konseri için gün sayıyor.
Kültür Sanat 2 Ağustos 2016 - 09:10

Dünyaca ünlü star Lara Fabian, konserlerinde Türk tasarımcıların kostümlerini ve takılarını tercih ediyor. “I vvill Love Again” ve “Je’Taime” gibi parçalarıyla müzik listelerini alt üst eden, dünya üzerinde 20 milyonun üzerinde albümü satılan pop yıldızı Lara Fabian Türkiye’de vereceği konserler için hazırlanıyor.

Piu Live ve 73 Organizasyon işbirliği ile 26 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverler ile buluşacak olan Lara Fabian Türkiye ve Türkler’e karşı olan ilgisini her fırsatta dile getiriyor. Konserlerinde ve fotoğraf çekimlerinde ünlü tasarımcı Elvan Tığlıoğlu’nun tasarımı olan kostümleri tercih eden Lara Fabian, Türk tasarımcı Demet Gaitova’nm tasarımı olan takıları da çok beğendiğini ifade etti.

BAKIR BİLEZİK VE KÜPE

Fabian, Demet Gaitova’nm özellikle son dönemin trendi olan bakır dokusundaki bilezik ve küpelerin kendisine pozitif enerji verdiğini söyledi. LaraFabian’ın ünlü fotoğraf Mehmet Turgut ile de çalışmaktan büyük keyif aldığını belirtti.

Son güncelleme: 09:11 - 02.08.2016