Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Latin ateşi KATS Sahne’de yanacak
Latin ateşi KATS Sahne’de yanacak
Latin rüzgarları KATS Sahne'de esecek. Müziğe ve dansa gönül verenler aralık ayı boyunca Latin müziğinin büyüsünü yaşaycak
Kültür Sanat 29 Kasım 2016 - 12:02

Salsadan mamboya, ça çadan rumbaya Latin danslarıyla coşku ve eğlence dolu bir gece geçirmeye hazır mısınız? İçinizi ısıtacak Latin ateşi, aralık ayı boyunca KATS Sahne'de…

latin2

Şehrin yeni sanat mekanı KATS Sahne; sanatla dolu programı kapsamında hem Latin dansları eğitimlerini, hem de dans gecelerini sürdürüyor. Latin dans yarışmalarında 2016 Türkiye üçüncülüğü kazanan başarılı dansçı Onur Alp Sancaktar'ın verdiği eğitimler; her perşembe akşamı 19:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

Perşembe akşamları derslerin ardından saat 22:00'de başlayan Latin Gecesi ise, öğrencilerin yanı sıra tüm Latin dansı tutkunlarını KATS Sahne'de buluşturuyor. Salsa, mambo, ça ça, rumba, bolero gibi coşkulu danslarla dolu bir akşam sunan Latin Gecesi, Aralık ayı boyunca da hem stres atmak, hem de eğlenmek isteyen dansseverleri ağırlayacak.

İLGİLİ HABERMadame Tussauds İstanbul'da kapılarını açıyorMadame Tussauds İstanbul’da kapılarını açıyor

Son güncelleme: 12:34 - 29.11.2016