Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Levent Tülek’ten öykü kitabı: Pitbull
Levent Tülek’ten öykü kitabı: Pitbull
Sevilen oyuncu Levent Tülek, bu kez de edebiyat arenasında hünerlerini sergiliyor. Tülek'in ilk öykü kitabı Pitbull, raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. 
Kültür Sanat 18 Eylül 2017 - 11:41

hep kitap, sevilen oyuncu Levent Tülek'in ilk öykü kitabı Pitbull'u 22 Eylül'de kitapseverlerle buluşturuyor. Kendi hayal gücüne okurunun hayal gücünü katan Levent Tülek, fantastik öğelerle bezediği öyküleriyle bambaşka bir okuma keyfi sunuyor.

“Köpeğim ve de çirkin bir köpeğim. Asabiyim. Şu anda size bunları anlatırken bile sinirliyim. Elinizdeki kitap sizi ısırmıyorsa bilin ki edebiyat sayesindedir” satırlarının yer aldığı Pitbull'un sayfalarında kâh duygusal bir robot, kâh bir çakal dolaşıyor.

Gölgelerin kapladığı bazı semtlerde bir artist sessizce ağlıyor. Unutulmuş ve yaşlanmış bir artist… Kitapta bir de bakıyorsunuz, çocukların şaşkın bakışları altında bir Pamuk Prenses uçuyor. Camda kendi yansımasını görünce çirkinliği karşısında dehşete düşüyor öfkeli, öyle böyle değil çok öfkeli bir köpek.

SINIRLARI AŞAN ÇAĞIMIZI YANSITIYOR

Levent Tülek'in fantastik öğelerle bezediği öyküler, gerçeküstünün sınırlarını aşan çağımızı yansıtıyor aslında, yalnızlığımızı vuruyor yüzümüze. Tülek, bu kitapla kendi hayal gücüne okurunun hayal gücünü katıp yepyeni bir okuma keyfi sunuyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.