Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi ‘İsimsiz Yıldız’ı ağırlıyor
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi ‘İsimsiz Yıldız’ı ağırlıyor
Avrupa Yakası’nın tek opera binası olma özelliğini taşıyan Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi; “İsimsiz Yıldız” ile kapılarını tiyatroseverlere açıyor
Kültür Sanat 8 Kasım 2016 - 12:41

Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde sahnelenecek ilk tiyatro oyunu olan “İsimsiz Yıldız”, 18 Kasım Cuma akşamı tiyatroseverlerle buluşacak.

iisimsiz-yildiz2

Türk operasının divası Leyla Gencer adına, opera prodüksiyonları ve konserler sergilemek üzere Bakırköy Belediyesi tarafından Ekim 2015'te açılan Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi; ilk kez bir tiyatro oyununa ev sahipliği yapıyor. Sürprizlerle dolu, beklenmedik bir aşkın hikayesini anlatırken komedi ve dramayı bir arada sunan “İsimsiz Yıldız”, Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nin sahnesine konuk olan ilk tiyatro oyunu olacak.

isimsiz-yildiz3

Tuba Ünsal Prodüksiyon'un, Kayhan Yıldızoğlu yönetmenliğinde sahnelenen ilk oyunu “İsimsiz Yıldız”; Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu'nu aynı sahnede buluşturuyor. Oyun, kendi hayatından kaçmak isteyen, kaçan ama hep geri dönen ile astronomi meraklısı, yıldızlara tutkun öğretmen Bay Marin'in, küçük bir kasabanın garında kesişen hikayesini anlatıyor.

isimsiz-yildiz4

“İsimsiz Yıldız”, 18 Kasım 2016, Cuma akşamı saat 20:30’da Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde sahnelenecek.

isimsiz-yildiz5
Son güncelleme: 14:10 - 08.11.2016