Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Masal 2 Eylül’de vizyona giriyor
Masal 2 Eylül’de vizyona giriyor
Çekimleri İstanbul'da başlayan ve Bafa Gölü'nde tamamlanan Masal 2 Eylül'de vizyona giriyor.
Kültür Sanat 30 Ağustos 2016 - 11:35

İstanbul'da motor diyen, çekimleri Aydın Muğla ve Bafa Gölü’nde tamamlanan 'Masal' Sinema Filmi 2 Eylül’de vizyona giriyor. Başrolünde Tolga Yüce, Gökhan Mumcu ve Bengi Öztürk’ün bulunduğu masal filminde ayrıca Melis Canan Çiçek, Eylül Demirpehlivan, Ercan Özdal, Tayfun Sav, Neslihan Acar, Yusuf Ekşi, Çiğdem Demirci ve Kürşat Kurnaz gibi önemli filmde rol alıyor.

Erik Sanat, Üveys Mermertaş’ın yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenligini Arin Arjen Öztürk ve Hikayesini Tolga Baysal'ın yazdığı Masal filmi, Özen Film farkıyla dağıtımı yapılıyor.

masal

MASAL, HAYATIN KENDİSİ

Filmin başrol oyuncusu Tolga Yüce yaptığı açıklamada; “Masalda aslında ön yargılarımızı kıran, hayatın kendisini anlatan bir hikaye içindeyiz. Birbirimize olan bakış açımızı değiştiren bir film olacak. Hayatta kendimize bir konum belirleyip, ona göre çevre edinip ona göre sosyalleşme gereği duyuyoruz ve bunun dışındaki insanları görmezden gelmeye başlıyoruz. Halbuki şans verdiğimizde bu insanların da bize çok şey katacağını görmemizi sağlayacak bir film. Hayatın kendisi, ölümle yüzleşme, insanların birbirine olan bakış açısını yüzümüze vuruyor. Masalsı bir hayat hikayesi izleyeceğiz. Ayrılık, ölüm, aşk, dostluk, ön yargılar ile zaman zaman duygulanacak zaman zaman düşüneceğiz” diye konuştu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.