Reklamsız Sözcü

Modern Talking’in efsane sesi Thomas Anders geliyor

Thomas Anders CRR'de yaza merhaba hayranlarıyla buluşacak
14:0024 Mayıs 2016
Modern Talking’in efsane sesi Thomas Anders geliyor
Thomas Anders CRR'de yaza merhaba hayranlarıyla buluşacak

Müzik dünyasına özellikle 1980'li yıllara damgasını vuran Alman müzik grubu Modern Talking'in solisti Thomas Anders, müzisyen arkadaşları ile birlikte İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nun yaza merhaba konseri için İstanbul'a geliyor.

THOMAS2

Dünya çapında yüz yirmi milyonu aşan satış rakamıyla tüm zamanların en popüler Alman müzik grubu olan Modern Talking'in kurucularından ve solisti Thomas Anders, 28 Mayıs Cumartesi günü CRR'de sahne alacak. 80'li yıllara damgasını vuran Modern Talking'in 2003 yılında dağılmasıyla birlikte müzik yaşamına solo albümler ile devam eden Thomas Anders, sahne performansıyla İstanbul'da hayranlarının karşısında olacak. Thomas Anders konserde, Modern Talking'in unutulmaz eserlerinin yanı sıra solo hitlerini grubun otuz yılını devirdiği bu yıllarda İstanbullu sanatseverler için CRR'de seslendirecek.

Thomas Anders hayranları için kaçırılmayacak olan bu özel konser, 20.00'de başlayacak.

THOMAS ANDERS KİMDİR?

Modern Talking, Thomas Anders ve Dieter Bohlen tarafından 1984'de kuruldu. Modern Talking, 1984 yılında yayınladıkları “You're My Heart, You're My Soul” adlı şarkısı ile otuz beş ülkenin müzik listelerinde bir numaraya yerleşti. Sadece single olarak sekiz milyon satan parçanın ardından yayınlanan “You Can Win If You Want”'da da benzer bir başarıyla yirmi dokuz ülkenin müzik listesinde zirveye oturdu. Art arda yayınlanan albümleri ile Modern Talking büyük başarılara imza atarken “Cheri Cheri Lady”, “Brother Louie”, “Atlantis Is Calling” (S.O.S For Love), “Geronimo's Cadillac”, “Jet Airliner” gibi parçalar ile de dünya müzik listelerinde bir numara olmaya devam etti.

Son güncelleme: 14:4224.05.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp